Покрівельний саморіз пофарбований по RAL 5.5х25 ( 7024 )
3,06 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 090-760-039
+380 (63) 118-26-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покрівельний саморіз з гумовою шайбою (EPDM) пофарбований по RAL 5.5х25 ( 7024 ) ― виготовлений з низьковуглецевої сталі, оцинкований.Даний кріплення являє собою металевий стрижень з наконечником у вигляді бура, і шестигранною головкою під якою навинчена гумова шайба, що запобігає потраплянню вологи, головка і шайба пофарбовані по системі RAL, що дозволяє підібрати саморіз по кольору до будь-якого виду металочерепиці. Застосовується покрівельний саморіз з гумовою шайбою для кріплення тонких листових матеріалів до металевих підстав. Найпоширеніша сфера застосування ― монтаж металочерепиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 5.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів, Покрівельний |
| Покриття | Цинк |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Коробка |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,06 ₴

