Покрівельний саморіз по дереву з шайбою 4.8х35 (Китай)
1,47 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 090-660-001
+380 (63) 118-26-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покрівельний саморіз з гумовою шайбою (EPDM) 4.8х35 ― виготовлений з низьковуглецевої сталі, оцинкований.Даний кріплення являє собою металевий стрижень з наконечником у вигляді бура, і шестигранною головкою під якою навинчена гумова шайба, що запобігає потраплянню вологи, що значно збільшує термін служби кріплення . Застосовується покрівельний саморіз з гумовою шайбою для кріплення тонких листових матеріалів до металевих підстав. Найпоширеніша сфера застосування ― монтаж металочерепиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів, Покрівельний |
| Покриття | Цинк |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Коробка |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,47 ₴

