Хомут посилений (силовий) з болтом 44х47
42,88 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 180-060-015
Хомут сталевий затяжний посилений (силовий) з болтом 44х47
Силовий хомут з шестигранним болтом 44х47 виготовлений з оцинкованої сталі. Завдяки шарнірному з'єднанню болтом, цей хомут має високий показник стягуючого зусилля і вібростійкості.
Затяжні посилені хомути призначені для ущільнення трубопровідних сполук, до яких пред'являються високі технічні вимоги. Так само сталеві хомути з болтом використовуються для монтажу шлангів, завдяки своїй конструкції ( краю хомута загнуті назовні ), перешкоджають пошкодження гумових шлангів і патрубків.
Нижче наведено креслення силового хомута з болтом 44х47:

D min 44 mm
D max - 47 mm
d - 6 mm - діаметр болта
L - 50 mm - довжина болта
b - 22 mm - ширина стрічки
У нашому магазині кріплення, Ви завжди можете купити сталевий посилений (силовий) хомут з болтом 44х47. Доставка по всій Україні зручним для Вас перевізником. Можливі будь-які види оплати (накладений платіж оплата на карту, безготівковий розрахунок з ПДВ).
Для Вашої зручності, ми працюємо без перерв та вихідних! Якщо у Вас залишилися питання, зв'яжіться з нами прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 47 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 44 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для автомобілебудування, Для шлангів, Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Товщина смуги | 1.2 мм |
| Ширина смуги | 22 мм |
- Ціна: 42,88 ₴

