Хомут посилений (силовий) з болтом 122х130
88,28 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 180-060-029
Хомут сталевий затяжний посилений (силовий) з болтом 122х130
Силовий хомут з шестигранним болтом
122х130 виготовлений з оцинкованої сталі. Завдяки шарнірному з'єднанню болтом, цей хомут має високий показник стягуючого зусилля і вібростійкості.
Затяжні посилені хомути призначені для ущільнення трубопровідних сполук, до яких пред'являються високі технічні вимоги. Так само сталеві хомути з болтом використовуються для монтажу шлангів, завдяки своїй конструкції ( краю хомута загнуті назовні ), перешкоджають пошкодження гумових шлангів і патрубків.
Нижче наведено креслення силового хомута з болтом 122х130:

D min - 122 mm
D max - 130 mm
d - 8 mm - діаметр болта
L - 60 mm - довжина болта
b - 24 mm - ширина стрічки
В нашем магазине крепежа, Вы всегда можете купить стальной усиленный (силовой) хомут с болтом 122х130. Доставка по всей Украине удобным для Вас перевозчиком. Возможны любые виды оплаты (наложенный платеж, оплата на карту, безналичный расчет с НДС).
Для Вашего удобства, мы работаем без перерывов и выходных! Если у Вас остались вопросы, свяжитесь с нами прямо сейчас!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 130 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 122 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для автомобілебудування, Для шлангів, Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Товщина смуги | 1.5 мм |
| Ширина смуги | 24 мм |
- Ціна: 88,28 ₴

