Хомут посилений (силовий) з болтом 20х22
31,53 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 180-060-003
Хомут сталевий затяжний посилений (силовий) з болтом 17х19
Силовий хомут з шестигранним болтом 20х22 виготовлений з оцинкованої сталі. Завдяки шарнірному з'єднанню болтом, цей хомут має високий показник стягуючого зусилля і вібростійкості.
Затяжні посилені хомути призначені для ущільнення трубопровідних сполук, до яких пред'являються високі технічні вимоги. Так само сталеві хомути з болтом використовуються для монтажу шлангів, завдяки своїй конструкції ( краю хомута загнуті назовні ), перешкоджають пошкодження гумових шлангів і патрубків.
Нижче наведено креслення силового хомута з болтом 20х22:

D min - 20 mm
D max - 22 mm
d - 5 mm - діаметр болта
L - 40 mm - довжина болта
b - 18 мм - ширина стрічки
У нашому магазині кріплення, Ви завжди можете купити сталевий посилений (силовий) хомут з болтом 20х22. Доставка по всій Україні зручним для Вас перевізником. Можливі будь-які види оплати (накладений платіж оплата на карту, безготівковий розрахунок з ПДВ).
Для Вашої зручності, ми працюємо без перерв та вихідних! Якщо у Вас залишилися питання, зв'яжіться з нами прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 22 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 20 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для автомобілебудування, Для шлангів, Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Товщина смуги | 0.6 мм |
| Ширина смуги | 18 мм |
- Ціна: 31,53 ₴

