Хомут усиленный (силовой) с болтом 104х112
79,46 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 180-060-027
Хомут стальной затяжной усиленный (силовой) с болтом 104х112
Силовой хомут с шестигранным болтом
104х112 изготовлен из оцинкованной стали. Благодаря шарнирному соединению болтом, данный хомут имеет высокий показатель стягивающего усилия и виброустойчивости.
Затяжні посилені хомути призначені для ущільнення трубопровідних сполук, до яких пред'являються високі технічні вимоги. Так само сталеві хомути з болтом використовуються для монтажу шлангів, завдяки своїй конструкції ( краю хомута загнуті назовні ), перешкоджають пошкодження гумових шлангів і патрубків.
Нижче наведено креслення силового хомута з болтом 104х112:

D min - 104 mm
D max - 112 mm
d - 8 mm - діаметр болта
L - 60 mm - довжина болта
b - 24 mm - ширина стрічки
У нашому магазині кріплення, Ви завжди можете купити сталевий посилений (силовий) хомут з болтом 104х112. Доставка по всій Україні зручним для Вас перевізником. Можливі будь-які види оплати (накладений платіж оплата на карту, безготівковий розрахунок з ПДВ).
Для Вашої зручності, ми працюємо без перерв та вихідних! Якщо у Вас залишилися питання, зв'яжіться з нами прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр обтиснення | 112 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 104 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для автомобілебудування, Для шлангів, Для труб |
| Покриття | Цинк |
| Товщина смуги | 1.5 мм |
| Ширина смуги | 24 мм |
- Ціна: 79,46 ₴

