Шайба плоска 30х55 ( 50 штук в упаковці ) ― виготовлена з вуглецевої сталі, використовується як прокладка між гайками і метричними стрижнями (болти, гвинти, шпильки). Сфера застосування даного кріплення досить широка, починаючи від меблевого виробництва, і закінчуючи будівництвом та ремонтними роботами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Сумісність з моделлю | M30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,20 ₴
- Спосіб упаковки: Коробочка

