Покрівельний саморіз пофарбований 4.8х19 (3009) (Тайвань)
1,48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 48007
+380 (63) 118-26-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Покрівельний саморіз з гумовою шайбою (EPDM) пофарбований по RAL 4.8х19 ( колір ― 3009) ― виготовлений з низьковуглецевої сталі, оцинкований.Даний кріплення являє собою металевий стрижень з наконечником у вигляді бура, і шестигранною головкою під якою навинчена гумова шайба, що запобігає потраплянню вологи, головка і шайба пофарбовані по системі RAL, що дозволяє підібрати саморіз по кольору до будь-якого виду металочерепиці. Застосовується покрівельний саморіз з гумовою шайбою для кріплення тонких листових матеріалів до металевих підстав. Найпоширеніша сфера застосування ― монтаж металочерепиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина кріпильного виробу | 19 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Призначення кріпильного виробу | Покрівельний, Для листового металу та металевих профілів |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Коробка |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,48 ₴

